mūsu misija
informācija par firmu
valde
kontakti
fotogalerija
 

informācija par firmu

APSARDZES CENTRS «JAGUĀRS» Latvijas tirgū piedāvā plašu fiziskās apsardzes pakalpojumu spektru – no V.I.P eskorta un miesassargu pakalpojumiem līdz sabiedriskās kārtības nodrošināšanai jebkura formāta masu pasākumos. Visvairāk ilgtermiņa kontraktu esam noslēguši spēļu zāļu, celtniecības un rekonstrukcijas objektu, veikalu, daudzdzīvokļu namu un iestāžu ēku fiziskās apsardzes jomā.

Apsardzes centrs "JAGUĀRS" fiziskās apsardzes pakalpojumus izmanto daudzas komercorganizācijas Latvijā. Lielākie no apsargājamiem objektiem ir spēļu automātu zāles, tirdzniecības centri, veikali, naktsklubi, vairāku firmu būvlaukumi, skolas, rūpniecības objekti un privātās daudzdzīvokļu mājas.

APSARDZES CENTRA «JAGUĀRS» darbiniekiem ir liela darba pieredze jebkura mēroga masu pasākumu apsargāšanā, kā arī miesassargu pakalpojumu sniegšanā šovbiznesa zvaigznēm un viņas pavadošām personām.

Mūsu darbības stūrakmens drošības jomā ir maksimāla klientu vēlmju apmierināšana, kas balstās uz sadarbību ar apdrošināšanas kompānijām, tiesību aizsardzības orgāniem un likuma stingru ievērošanu.

 APSARDZES CENTRS «JAGUĀRS» ir Latvijas Drošības biznesa asociācijas un Detektīvu un drošības dienestu federācijas loceklis.